مداربسته خودرو بلک باکس در بهترین فروشگاه اینترنتی

برای تامین امنیت خودرو خود می توانید از این کدستگاه استفاده کنید و از محصول دوربین مداربسته خودرو بلک باکس مخصوص فیلم و تصویربرداری  Vehicle Blackbox DVR Full HD 1080 به صورت ویژه استفاده بهینه کنید. این دستگاه می توان امنیت خودرو شما را دو چندان کند و همینطور از تمامی تصاویر هم فیلم برداری کند و آن ها را مموری کارت خود سیو کند.

ادامه مطلب...

هدفون های گردنی | بهترین در هنگام ورزش

با استفاده از این دستگاه می توانید در هر صورتی که به سر می برید و تحرک زیادی دارید از آن استفاده کنید و به موزیک خود گوش دهید. این هدیه ای مناسب برای کسانی است که برای گوش دادن به موزیک مورد علاقه خود مشکل دارند و یا می خواهند از آن در امورات مختلفی استفاده کنند. شما با این دستگاه می توانید در هنگام ورزش کردن و یا دویدن نیز به موزیک خود گوش دهدی و از آن لذت ببرید.

ادامه مطلب...

تاریخچه میناکاری در ایران

فلزکاری و طراحی و نقاشی روی ظروف در دوره ی اشکانیان رواج یافته است و در همین دوره میناکاری روی فلز نیز آغاز شده است. هنرمندان این دوره ها برای آنکه جواهرات روی تاج پادشاهان سوار کنند از هنر مینا کاری استفاده کرده اند. دوره های میناکاری در ایران به سه دوره تقسیم می گردد.

ادامه مطلب...

خرید اینترنتی بهترین میناکاری اصفهان

خرید میناکاری به عنوان هدیه گزینه مناسبی می باشد و حتی می توان هدایای تبلیغاتی میناکاری به صورت سفارشی تهیه کرد. به طور مثال تندیس میناکاری یکی از گزینه های پر طرفدار در بین مدیران به عنوان هدیه تبلیغاتی می باشد. درچند سال اخیر، هنر میناکاری از سوی سازمان صنایع دستی مورد حمایت قرار گرفته و موجب رونق این هنر شده است و در حال حاضر میناکاری حاصل دست رنج هنرمندان اصفهانی دارای طرفدارن زیادی می باشد.

ادامه مطلب...

تاثیر بادکش سنتی در چاقی موضعی صورت

بادکش بدن  یا همان حجامت خشک در واقع به معنی ایجاد مکش و کشش در پوست بدن به وسیله فنجان های توی خالی دستگاه بادکش سنتی به گونه ای می باشد که موجب جمع شدن پوست آن ناحیه در فنجان بادکش و انبساط آن ناحیه از بدن شده، که منجر به افزایش خون رسانی به آن ناحیه می شود.

استفاده از بادکش موضعی در صورت باعث افزایش جریان خون در آن قسمت شده و با توجه به اینکه تغذیه بافت به وسیله خون انجام می شود موجب تشکیل عضله و چاقی صورت می شود. همچنین استفاده از بادکش برای صورت به نوعی ماساژ برای صورت محسوب می شود.

ادامه مطلب...

تصفیه آب چیست و چه دستگاه تصفیه آبی بخریم

 آب تصفیه شده یکی از بهترین گزینه های به عنوان یک آب سالم برای نوشیدن می باشد. اما منظور از آب تصفیه شده چیست؟ و چگونه یک دستگاه تصفیه آب با کیفیت تهیه کنیم؟

دستگاه تصفیه آب خانگی SWS با فیلتر نانو و سرامیکی با دارا بودن یک کاتریج امکان تصفیه آب در دو مرحله را فراهم می آورد. در مرحله اول تصفیه آب در یک لایه سرامیکی می باشد و مرحله دوم آب از یک فیلتر نانو عبور کرده و از آلاینده های موجود پاک می شود.

ادامه مطلب...

بهترین وسیله برای راحت نشینی در منزل و مسافرت

برای اینکه بتوانید بر روی زمین به راحتی بنشینید و در این حین تکیه دهید می توانید از این محصول خارق العاده استفاده کنید تا برای شما عزیزان بهترین شکل ممکن نشتن بر روی زمین را فراهم آورد. این صندلی تاشو می تواند برای مسافرت ها و پیک نیک های شما کمک حال شما باشد و شما بتوانید این صندلی را با خود به هر کجا حمل کنید. با این صندلی می توانید در هر کجا که ستید این صندلی را باز کنید و بروی آن بنشینید.

ادامه مطلب...

جعبه خاتم کاری اصفهان، بهترین کیفیت و مرغوبیت

یکی از بهترین محصولات این عرصه در دنیای امروزی می توان به خاتم کاری اشاره نمود. شما می توانید برای جواهرات ارزشمند خود یک جعبه بسیار زیبا تهیه نمایید و از ان برای نگهداری جواهرات خود استفاده نمایید. خاتم کاری یکی از قدیمی ترین صنایع دستی به شمار می رود که می توان از محصولات این هنر استفاده نمود و از زیبایی ان برای تزییین استفاده کرد. خاتم کاری به از قرار گرفتن قطعه های سنگ و چوب در کنار همدیگر قرار می گیرد که با طراحی خاصی باید آن را تولید کرد.

ادامه مطلب...

قیمت استثنایی دوربین مدار بسته خودرو

برای اینکه بتوانید از صحنه هایی که قابل پیش بینی نیستند فیلم برداری کنید و از لحظات مهم و حاسا خود تصویر برداری کنید به دستگاهی ارق العاده نیاز دارید تا برای شما عزیزان این کار را میسر سازد. شما می توان با قرار دادن دوربین های مدار بسته در خودرو خود از اتفاقات پیش آمده فیلم برداری کنید و لحظات حساس را تصویر برداری کنید. از اتفاقات ناگوار به صورت اچ دی فیلم برداری کنید و تصاویر را به کارت حافظه این دستگاه انتقال دهید.

ادامه مطلب...