تاثیر بادکش سنتی در چاقی موضعی صورت

بادکش بدن  یا همان حجامت خشک در واقع به معنی ایجاد مکش و کشش در پوست بدن به وسیله فنجان های توی خالی دستگاه بادکش سنتی به گونه ای می باشد که موجب جمع شدن پوست آن ناحیه در فنجان بادکش و انبساط آن ناحیه از بدن شده، که منجر به افزایش خون رسانی به آن ناحیه می شود.

استفاده از بادکش موضعی در صورت باعث افزایش جریان خون در آن قسمت شده و با توجه به اینکه تغذیه بافت به وسیله خون انجام می شود موجب تشکیل عضله و چاقی صورت می شود. همچنین استفاده از بادکش برای صورت به نوعی ماساژ برای صورت محسوب می شود.

ادامه مطلب...

تصفیه آب چیست و چه دستگاه تصفیه آبی بخریم

 آب تصفیه شده یکی از بهترین گزینه های به عنوان یک آب سالم برای نوشیدن می باشد. اما منظور از آب تصفیه شده چیست؟ و چگونه یک دستگاه تصفیه آب با کیفیت تهیه کنیم؟

دستگاه تصفیه آب خانگی SWS با فیلتر نانو و سرامیکی با دارا بودن یک کاتریج امکان تصفیه آب در دو مرحله را فراهم می آورد. در مرحله اول تصفیه آب در یک لایه سرامیکی می باشد و مرحله دوم آب از یک فیلتر نانو عبور کرده و از آلاینده های موجود پاک می شود.

ادامه مطلب...

بهترین وسیله برای راحت نشینی در منزل و مسافرت

برای اینکه بتوانید بر روی زمین به راحتی بنشینید و در این حین تکیه دهید می توانید از این محصول خارق العاده استفاده کنید تا برای شما عزیزان بهترین شکل ممکن نشتن بر روی زمین را فراهم آورد. این صندلی تاشو می تواند برای مسافرت ها و پیک نیک های شما کمک حال شما باشد و شما بتوانید این صندلی را با خود به هر کجا حمل کنید. با این صندلی می توانید در هر کجا که ستید این صندلی را باز کنید و بروی آن بنشینید.

ادامه مطلب...

جعبه خاتم کاری اصفهان، بهترین کیفیت و مرغوبیت

یکی از بهترین محصولات این عرصه در دنیای امروزی می توان به خاتم کاری اشاره نمود. شما می توانید برای جواهرات ارزشمند خود یک جعبه بسیار زیبا تهیه نمایید و از ان برای نگهداری جواهرات خود استفاده نمایید. خاتم کاری یکی از قدیمی ترین صنایع دستی به شمار می رود که می توان از محصولات این هنر استفاده نمود و از زیبایی ان برای تزییین استفاده کرد. خاتم کاری به از قرار گرفتن قطعه های سنگ و چوب در کنار همدیگر قرار می گیرد که با طراحی خاصی باید آن را تولید کرد.

ادامه مطلب...

قیمت استثنایی دوربین مدار بسته خودرو

برای اینکه بتوانید از صحنه هایی که قابل پیش بینی نیستند فیلم برداری کنید و از لحظات مهم و حاسا خود تصویر برداری کنید به دستگاهی ارق العاده نیاز دارید تا برای شما عزیزان این کار را میسر سازد. شما می توان با قرار دادن دوربین های مدار بسته در خودرو خود از اتفاقات پیش آمده فیلم برداری کنید و لحظات حساس را تصویر برداری کنید. از اتفاقات ناگوار به صورت اچ دی فیلم برداری کنید و تصاویر را به کارت حافظه این دستگاه انتقال دهید.

ادامه مطلب...

بهترین سایت اینترنتی خرید میناکاری | تکسبد

یکی از قدیمی ترین صنایع دستی را با  قدمت 5000 ساله می توان به مینا کاری اهدا کرد. یکی از بهترین و ظریف ترین هنر های دستی را می توان به مینا کاری اهدا نمود و استفاده از این ظروف زیبا را به این صنعت زیبا اهدا کرد. مینا که به معنای آسمان آبی است، دلیلی برای اسم گذاری این محصول خارق العاده است. یکی از شهر هایی که به صورت ویزه این آثار زیبا را تولید می کند و مهد تمدن مینا کاری به شمار می رود شهر تصف جهان است.

ادامه مطلب...

خرید روکش صندلی ماساژور اینترنتی | فروشگاه تکسبد

شما می توانید با استفاده از این محصول خارق العاده هر صندلی معمولی را به یک صندلی ماساژور تبدیل کنید. با استفاده از روکش صندلی ماساژور لرزشی و حرارتی 6 موتوره نیو استار TL-2005Z-F می توانید به راحتی و سادگی هر صندلی را به صندلی مساژور تبدیل کنید و براحتی بر روی آن نشسته تا شمارا ماساژ دهد. با استفاده از  روکش صندلی ماساژور لرزشی و حرارتی 6 موتوره نیو استار TL-2005Z-F می توانید خستگی و درد های کمری را از بین ببرید.

ادامه مطلب...

مدل بند رخت آپارتمانی جدید در فروشگاه تکسبد

برای اینکه در آپارتمان بتوانید لباس های های خود را خشک کنید به یک محل که در معرض نور خورشید، با بند های دراز و طولانی برای خشک شدن لباس های شما در زیر نور آفتاب، احتیاج دارید. این فضا معمولا در آپارتمان ها وجود ندارد و شما نمی توانید تمامی لباس های خود را زیر نور آفتاب پهن کنید. ما به مشا عزیزان برای راه کار این مسئله، بند رخت آپارتمانی تاشو Folding Stainless Steel Clothesline  را پیشنهاد می کنیم.

ادامه مطلب...

لامپ جدید حشره کش سقفی برقی مناسب برای هر محل

لامپ ال ای دی حشره کش برقی زپ لایت 15 وات ZappLight LED 15W Mosquito Killer Lamp  از محصولات فوق العاده عالی و کارآمد می باشد. شما با استفاده از این محصول می توانید از لامپ ال ای دی قوی و کم مصرف آن استفاده نمایید و برای خود روشنایی بی همتایی را بیافرینید. با استفاده از برق حشره کش این محصول می توانید هم از لاپم آن استفاده کنید و هم از قابلیت حشره کشی آن نهایت استفاده را ببرید.

ادامه مطلب...