خرید دوربین مدار بسته برای خودرو با قیمت مناسب

دوربین مداربسته ماشین black box با امکان نصب  بر روی شیشه جلو اتومبیل شما و با شروع حرکت اتومبیل شروع به ضبط تصاویر می کند.پایه این دوربین به گونه ای می باشد که امکان نصب بر روی داشبورد و شیشه ماشین را دارا می باشد. از مهمترین ویژگی های این دوربین مداربسته ماشین میتوان به زاویه دید این محصول اشاره کرد. زاویه دید دوربین 140 درجه می باشد و دارای پایه می باشد که امکان چرخش 360 درجه می باشد.

ادامه مطلب...

جا حبوباتی جدید | با بهترین کیفیت و کاربرد ویژه

این یکی از بهترین محصولاتی که می تواند برای شما عزیزان در آشپزخانه های منازل و یا رستوران ها و یا مکان های نگهداری می باشد. شما می توانید انواع حبوبات و انواع مواد غذایی خود را داخل این محصول بریزید و از آن به خوبی نگهداری نمایید. شما با استفاده از این دو استوانه می توانید انواع مواد غذایی و حبوبات خشک را داخل آن نگه دارید و از رطوبت دور نگه دارید.

ادامه مطلب...

خرید عمده بشقاب میناکاری در سراسر کشور | تک سبد

یکی از بهترین و زیبا ترین محصولات هنر های دستی میناکاری می باشد و در قرن های گذشته با محبوبیت بالایی برخوردار بوده است. این محصول خارق العاده با دستان استادان اصفهانی طراحی و به دست تولید رسیده است و شما می توانید انواع این محصول را در این فروشگاه اینترنتی مشاهده نمایید و از آن به سود دهی بالایی برسید. تمامی محصولات داخل این فروشگاه به صورت عمده نیز فروخته می شود.

ادامه مطلب...

فروش اینترنتی محصولات قلمکاری اصفهان به طور عمده

از هنر قلم کاری برای تولیدات مختلفی استفاده می شود از جمله سفره قلمکار اصفهان که با توجه به کیفیت و ظرافت این محصول دارای مخاطبان فراوانی می باشد. خرید سفره قلم کار، یه عنوان یک سوغات فرهنگی هنری از شهر اصفهان می تواند هدیه ای مناسب برای عزیزانی باشد که شما آنها را دوست دارید. از پارچه های قلمکار برای تولید محصولات مختلفی استفاده می شود از جمله بعضی لباس های سنتی، کیف های دستی، ساک دستی و حتی نمونه هایی از دمپایی های روفرشی.


ادامه مطلب...

هدفون ورزشی گردنی هویت

برای اکثر کسانی که ورزش می کنند، پیاده روی می کنند یا می دوند، موزیک می تواند یک یار و پشتیبان مهم باشد بطوریکه انرژی خود را از موسیقی بگیرند. بنابراین از هدفون ها استفاده می کنند.

اما متاسفانه خیلی از هدفون ها سنگین بوده و یا اگر فرد در حال بالا وپایین پریدن یا دویدن باشد هدفون های بزرگ و سنگین ممکن است از روی سرش بیفتد. برخی از هدفون های گردنی رم خور نیز می توانند جایگزین هدفون های بزرگ شوند.

ادامه مطلب...