کتری برقی ارزان

کتری برقی ارزان قیمت اسکارلت یکی از بهترین کتری های مسافرتی می باشد. با کتری اسکارلت میتوانید در کوتاه ترین زمان چای،دمنوش،قهوه و هر نوشیدنی دلخواه دیگری را آماده سازید.کتری/چایساز فوری اسکارلت دارای یک بدنه ی استیل می باشد. استیل به کار رفته در این محصول ضدزنگ است.این کتری همراه با یک پایه پلاستیکی عرضه شده و این پایه قابلیت چرخش 360 درجه ای را داراست.

 

کتری-برقی-مسافرتی

 

ظرفیت کتري برقي مسافرتي اسکارلت یک و نیم تا دو لیتر می باشد. ظرفیت مناسب این کتری میتواند لذت یک چایی داغ همراه با دوستان را برایتان به ارمغان اورد.این کتری سبک وزن بوده و میتوان آن را در مسافرتها و مکانهای مختلف به راحتی حمل نمود.کتری مسافرتی اسکارلت برای روشن شدن به یک منبع برق شهری نیاز دارد.

 

کتری-برقی-کوچک

 

این محصول با کمترین مصرف انرژی آب را مدت زمان کوتاهی به جوش می آورد و باعث صرفه جویی در وقتتان میشود. با صرف هزینه ای اندک میتوانید یک کتری برقی باکیفیت داشته باشید و آن را در محل کار،خوابگاه و مسافرت روشن نمایید.

 

کتری-همراه

 

 

کتری برقی سفری اسکارلت دارای یک دسته ی پلاستیکی با طراحی ارگونومیکی می باشد و از سوختن دستتان حین برداشتن کتری جلوگیری می نماید.بدنه ی استیل این دستگاه دمای آب درون کتری را به خوبی نگه میدارد و به عنوان یک عایق عمل میکند.ابعاد این کتری 23.8*16.5*20.5 میباشد.

 

 

کتری-برقی-مسافرتی