چگونه یک هدفون خوب انتخاب کنیم؟

افراد زیادی هستند که بیشترین زمان خود را صرف شنیدن موسیقی، دیدن فیلم، گوش دادن به کتاب صوتی یا بازی های ویدئویی می کنند. می توان که کالای مورد نیاز همه ی این افراد یک هدفون خوب است. هدفونی که علاوه بر کیفیت بالا و سهولت استفاده موجب ازار افراد حاضر در محیط نباشد.

 

هدفون

هدفون ها یا توگوشی یا دور گوشی هستند. هدفون های دور گوشی روی گوش قرار می گیرند و برای کسانی که سوراخ گوش ریزی دارند یا نمی خواهند جسم خارجی وارد گوششان شود، انتخاب خوبیست.

 

هدفون-خوب

البته از نکات منفی این نوع هدفون ها این است که اطرافیان به سادگی صدای خارج شده از هدفون شما را می شنوند و ممکن است انها را ناراحت کند.

 

هدفون-بیسیم

اما دسته ی دیگر هدفون ها، که ایر فون هایی دارند که داخل گوش می شوند و خاصیت انعطاف پذیری دارند، یکی از پر طرفدار ترین هدفون هاست.

 

هدفون-عالی

این دسته، صدا را به خارج منتقل نمی کنند و قابلیت بخش بسیار خوبی دارند. برخی از این ها همه مجهز به یک میکروفون هستند که به کاربر امکان برقراری تماس می دهند. پس همه چیز تمام اند. خیر! از نکات منفی این هدفون ها احتمال اسیب به گوش است.

 

ایرپاد

استفاده ی طولانی مدت و با صدای بسیار بالا از این هدفون ها موجب ضرر رسانی به گوش کاربر می شوند.

 

بیسیم

این هدفون ها گاها مجهز به اتصال بلوتوث و بدون سیم هستند. هدفون گردنی بلوتوثی، برای ورزشکاران و کسانی که همزمان با کار روزمره به هدفون نیاز دارند انتخاب خوبی است

 

بهتری-هدفون

بنابراین هر کسی باید با توجه به نیاز خود و اولویت هایش هدفون مورد نظر خود را انتخاب کند. حتما توجه کنید که در صورت خرید حضوری هدفون را تست کنید تا از انتخاب خود مطمئن باشید.

برای خرید هدفون گردنی، می توانید با کلیک بر روی دکمه ی زیر به سایت تک سبد مراجعه کنید.

قیمت: 139000 تومان

خرید