چرا میناکاری اصفهان به عنوان هدیه تبلیغاتی!

هدیه تبلیغاتی، هدیه ای است که یک سازمان یا شرکت جهت معرفی و تبلیغ خود از کالاهایی استفاده میکند که اغلب بر روی آنها لگو و برند آن شرکت حک میشود.این هدایای تبلیغاتی میتواند در یک کنفرانس، سمینار و یا همایش به شرکت کنندگان تقدیم شود.این هدایا تنها نشانه ی حسن نیت نیست، بلکه در آینده نزدیک، نتیجه ی آن را خواهید دید.


تندیس میناکاری


انتخاب هدیه ی تبلیغاتی کار دشواری است زیرا هر چه هدیه با ارزش تر باشد، همایش شما را به یاد ماندنی خواهد کرد و هم چنین می تواند با تبلیغ شرکت، باعث افزایش مشتری و درآمد شرکت شود.

تنوع گوناگون آثار میناکاری اصفهان باعث می شود که بتواند هدیه تبلیغاتی مناسبی برای انواع سلیقه ها و کنفرانس ها باشد، یکی از زیباترین و برجسته ترین این آثار، تندیس ها هستند.


جا قلمی مینا

 

تندیس جا قلمی مینا، یکی از با ارزش ترین محصولاتی است که میتواند در این امر به شما کمک کند. این تندیس از جنس چوب  و مس بوده و ترکیبی از هنر مینا و معرق میباشد که آمیخته ای از هنر و عشق اساتید برجسته میناکاری اصفهان میباشد و با قیمت 41000 تومان در دسترس شما میباشد.


جاقلمی میناکاری


خرید محصول

از دیگر تندیس های فاخر، تندیس میناکاری طرح ان یکاد میباشد، این اثر علاوه بر زیبایی چشم نواز، ارزش معنوی هم دارد و ارزش مادی آن 72000 تومان میباشد.


تندیس مینا


خرید محصول

خرید میناکاری اصفهان که بسیار شکیل و چشم نواز هستند، برازنده ی هدیه برای کنفرانس ها نیز میباشند و قیمت مناسبی هم دارند و چه بسا با خرید عمده این محصولات از تخفیفات ویژ هم بهره ببرید.