چرا ازبین شلنگها٬ شیلنگ مجیک هوس راانتخاب کنیم؟

یکی از مهم ترین معیارها برای انتخاب شیلنگ جادویی ایکس هوز قابلیت افزایش طول و قطر است٬ این قابلیت را فقط شیلنگ جادویی ایکس هوز دارد و هیچ شیلنگ دیگری ندارد٬ چون این یک شلنگ جادویی است و طراحی خارق العاده ای دارد. در هنگام خرید شیلنگ طول شیلنگ برای ما بسیار مهم است٬ که شیلنگی که میخریم بلند بوده و بتوان با آن تا فاصله زیادی را شستشو داد.


شیلنگ جادویی xhose


همیشه شیلنگهای قدیمی که خریداری میکردیم یا کوتاه بودن و با آن تا یک محدوده خاصی را میتوانستیم شستشو دهیم٬ و یا اگر هم بلند بودند٬ جا بسیار زیادی میخاستند و در فضای کوچک آپارتمانی امکان نگه داری آن نبود٬ شیلنگهای قدیمی در برابر رطوبت و آفتاب پوسیده میشدند و باید آنها را تعویض میکرد٬ شیلنگهای قدیمی گره میخوردند و برای استفاده از آنها باید زمان زیادی را صرف باز کردن گره آن میکردیم و جمع آوری آنها نیز بسیار سخت بود و ضد ضربه هم نبودند.


شیلنگ جادویی 30 متری


ولی شیلنگ مجیک هوس ضد ضربه است٬ گره نمیخورد و فضای کمی را اشغال میکند٬ چون وزن آن حدود یک پوند است و طولش فقط ۵ متر٬ ولی قابلیت افزایش طول تا سه برابر را دارد٬ برای افزایش طول باید آن را به شیر متصل کنید٬ تا آب درون آن جاری شود و شیلنگ ۱۵ متر شود.


شیلنگ جادویی ارزان


شیلنگ ایکس هوز در برابر نور خورشید و رطوبت مقاوم است و پوسیده نمیشود و اگر شیلنگ جادویی اصل را بخرید٬ دیگر نیازی نیست چند سال یکبار آن را تعویض کنید و یک عمر میتوانید از این شیلنگ استفاده کنید. این شیلنگ از یک لایه قابل انعطاف درونی و یک لایه تاشو بیرونی ساخته شده و از جنس مش بافته شده ی قوی و شبیه به هیچ شیلنگ دیگری نیست. شیلنگ جادویی دارای یک آبپاش بسیار باکیفیت با ۸ نوع عملکرد مختلف است. جمع آوری این شیلنگ به صورت خودکار است٬ کافیست شیر آب را ببندید با بستن شیر آب٬ شیلنگ به صورت خودکار به حالت اولیه باز میگردد.


شیلنگ مجیک هوس


مطمنا شما با این همه قابلیت متوجه شدید که شیلنگ جادویی ایکس هوز بهترین شیلنگ و چرا از بین این همه شیلنگ باید ایکس هوز را انتخاب کنیم.

قیمت:21000 تومان