چراغ سولار دیواری با باطری لیتیومی

با لامپ سولار خورشیدی SOLAR MOTION SENSOR 20 LED LIGHT  میتوانید محوطه هایی همچون باغ، پیاده رو، راهروهای منزل، محوطه ی استخرهای روباز، روف گاردن، آب نما و ... را تزیین نمایید. این لامپ انرژی خورشیدی تحول گسترده ای در محصولات نورپردازی به وجود آورده است.


لامپ-خورشیدی-دیواری

این محصول را میتوانید به آسانی بر روی یک دیوار نصب کنید و از نور ملایم و زیبای آن استفاده ببرید. این چراغ دیواری باغی خورشیدی 20 عدد لامپ ال ای دی به رنگ سفید دارد که محوطه ی اطراف خود را به خوبی نوردهی می نماید.


لامپ-خورشیدی

سنسور نوری این محصول با روشن شدن هوا و طلوع خورشید خاموش شده و با غروب یا تاریک شدن هوا روشن میگردد. در صورت ایجاد حرکت مقابل لامپ سنسور حرکتی فعال میشود و لامپ را روشن می نماید. شدت نور لامپ در این حالت بیشتر است و پس از چند ثانیه به حالت اولیه ی خود برمیگردد.لامپ-سولار-خورشیدی

این لامپ سولار از جنس پلاستیک بسیار کیفیت و مواد ABS است. همچنین این محصول در برابر باران، تگرگ و ... غیرقابل نفوذ میباشد و در شرایط نامساعد آب و هوایی به خوبی فعالیت می نماید. این محصول روزها توسط پنل خورشیدی انرژی را دریافت می نماید.


لامپ-خورشیدی-باغ

پنل سولار این لامپ خورشیدی به ظرفیت 0.55 وات است و سایز آن 4.5*8 سانتی متر می باشد. باطری لیتیومی این محصول انرژی خورشیدی را از پنل سولار دریافت میکند و ظرفیت آن به 800 میلی آمپر میرسد. لامپ سولار موشن را میتوانید بدون نیاز به برق یا هرگونه هزینه ی جانبی نصب نمایید و از عمر طولانی و کیفیت بالای آن لذت ببرید.


لامپ-خورشیدی-باغ