هدفون ورزشی گردنی هویت

هدفون ورزشی گردنی هویت


هدفون


برای اکثر کسانی که ورزش می کنند، پیاده روی می کنند یا می دوند، موزیک می تواند یک یار و پشتیبان مهم باشد بطوریکه انرژی خود را از موسیقی بگیرند. بنابراین از هدفون ها استفاده می کنند.


هدفون


اما متاسفانه خیلی از هدفون ها سنگین بوده و یا اگر فرد در حال بالا وپایین پریدن یا دویدن باشد هدفون های بزرگ و سنگین ممکن است از روی سرش بیفتد. برخی از هدفون های گردنی رم خور نیز می توانند جایگزین هدفون های بزرگ شوند.


هدفون


اما هدفون های دورگردنی ورزشی هویت این مشکل را ندارند و بسیار سبک هستند و ایرفون های آن در گوش فرو می روند. همچنین نواری که دو ایرفون را بهم متصل می کند بجای روی سر پشت گردن قرار می گیرد.


هدفون


برای استفاده از این هدفون تنها کافی است آن را با موبایل یا دستگاه های دیگر خود Pair کنید. فقط دقت کنید که هر دستگاهی که از آن استفاده می کنید باید قابلیت بلوتوث را داشته باشد تا بتواند به این هدفون متصل گردد.


هدفون


در صورتیکه بخواهید سیم های ایرفون را کوتاه یا بلند کنید نیز براحتی می توانید این کار را کنید. و آن را متناسب با اندازه دلخواه خود درآورید.


هدفون


در صورتیکه تلفن همراهتان زنگ بخورد، از طریق این هدفون می توانید به تماس هایتان پاسخ داده و یا آنها را قطع کنید. همچنین از طریق دکمه های روی این هدفون می توانید صدای موزیک خود را کم یا زیاد کنید.


هدفونبرای مشاهده و خرید هدفون گردنی وایرلس روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت : 169000 تومان