هدایای تبلیغاتی خلاقانه

یکی از عوامل مهم جذب مشتری هدیه تبلیغاتی خلاقانه است٬ اینگونه هدایا تاثیر بسیار زیادی در ماندگاری محصول شما در ذهن مشتری دارد٬ انتخاب صحیح نوع هدیه تبلیغاتی و بکار بردن خلاقیت در طراحی آن٬ اهمیت زیادی دارد. هدایای تبلیغاتی خلاقانه مخاطب را هیجان زده میکند و باعث رضایت مخاطب و پیدا کردن حس خوب نسبت به هدیه دهنده میشود. هزینه هدیه تبلیغاتی خلاقانه بعضی اوقات خیلی زیاد نبوده و شرکتهای کوچک قادر به خرید آن هستند٬ ولی شما میتوانید خلاقیت به خرج داده و با خلاقیت خود هزینه هدایا را کاهش داده و تاثیر آن را افزایش بدهید.


هدیه تبلیغاتی خلاقانه


ما میتوانیم از ایده های خلاقانه رقبا و سازمانهای دیگر الهام بگیریم و با ترکیب این ایده ها یک ایده جدید و خلاقانه بدهیم٬ پس هر ایده جدیدی از چند ایده قبلی بوجود میاید٬ چگونگی به نظر رسیدن این ایده به ذهن ما چندان مهم نیست و چیزی که مهم است٬ استفاده از این ایده و هدفمند کردن آن است. فروشگاه اینترنتی تک سبد با فراهم آوردن بهترین هدایای تبلیغاتی شما را در امر خرید هدیه کمک میکند.


بهترین هدایای تبلیغاتی


در این مقاله قصد داریم چند هدیه تبلیغاتی خلاقانه را به شما معرفی کنیم.

فندک اسپینر چراغ دار شارژی:

اگر مخاطب شما یک مرد هست که سوپرایز کردن او برای شما مهم است٬ میتوانید اسپینر چراغ دار را برای او بخرید. این اسپینر از یک بدنه فلزی ضد زنگ ساخته شده٬ بر روی بدنه این اسپینر ۴ چراغ LED رنگی قرار داده شده که با چرخاندن اسپینر حلقه های رنگی زیبایی دیده میشود. این اسپینر شارژی است٬ و با کابل usb میتوانید آن را شارژ کنید.


هدیه تبلیغاتی خاص

قیمت:33900 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید


دستبند و مچ بند سلامتی M2:

اگر سلامت مخاطبتان برایتان مهم است٬ دستبند سلامتی را به او هدیه دهید‌. این محصول از طریق بلوتوث به گوشی هوشمند شما متصل شده٬ و باید یک نرم افزار مخصوص رو گوشی خود نصب کنید٬ تا بتوانید از امکانات این محصول بهره مند شوید. امکانات دستبند شامل: اندازه گیری فشار خون٬ بررسی ضربان قلب٬ کالری مصرف شده و... است.


قیمت:95900 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید


دستگاه بخور سرد و خوشبو کننده اتومبیل:

دستگاه بخور سرد دارای ابعاد ۵۶میلی متر در ۱۶۴ میلی متر میباشد٬ ظرفیت مخزن آن ۲۵۰ سی سی است و با برق اتومبیل کارمیکند٬ و مناسب برای انواع خودرو است. با افزودن اسانس یا دارو گیاهی میتوانید هوای داخلی ماشین را خوشبو کنید و باکتری های موجود در هوا را از بین ببرید.


هدیه تبلیغاتی جدید

قیمت: 42000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید

با ارسال هدایای خلاقانه برند خود را ماندگار کنید.