هدایای تبلیغاتی جدید

هدیه تبلیغاتی به روز و جدید به هدیه ای گفته میشود٬ که با توجه به نیاز روز و پیشرفت علم و تکنولوژی طراحی شده است. یکی از مهم ترین عوامل جلب توجه مشتریان ارائه هدایای تبلیغاتی جدید است. خیلی از افراد بدنبال هدیه تبلیغاتی جدید و متفاوت میباشند٬ چون بسیاری از مخاطبان از یک خودکار معمولی یا جاسوئیچی معمولی که همیش به عنوان هدیه تبلیغاتی بوده ناراحت میشوند و هیچ جذابیتی برای آنها ندارد٬ و تکرار یک هدیه تبلیغاتی اثرگذاری چندانی در تبلیغ برند شما ندارد٬ برای همین بسیاری از افراد بدنبال هدیه تبلیغاتی خاص و جدید هستند.


هدیه تبلیغاتی جدید


جدید بودن یک هدیه برای شخص گیرنده ارزش فوق العاده زیادی دارد و باعث ماندگاری آن هدیه میشود.

فروشگاه اینترنتی تک سبد با فراهم کردن جدید ترین هدایای تبلیغاتی شما را در این امر کمک میکند٬ برای انتخاب جدید ترین و بهترین هدایای تبلیغاتی با تک سبد همراه باشید.

دوربین مدار بسته خودرو بلک باکس:

دوربین مدار بسته محصولی جدید و بسیار کاربردی است٬ که با نصب درون ماشین تمامی تصاویر محیط را ضبط میکند٬ کیفیت فیلم برداری آن فول اچ دی است٬ این دوربین را توسط پایه روی داشبورد یا شیشه ماشین میتوانید نصب کنید.


هدیه تبلیغاتی خاص

قیمت: 79000 تومان

خرید محصول

فیجت کیوب مکعب آرامش:

یک ابزار آرامش دهنده است که به آن مکعب ضد استرس نیز میگویند. شکل طاهری آن مکعب مربع با ۶ وجه است٬ هر وجه آن ابزارهایی دارد که ذهن انسان را مشغول به خود میکند و باعث آرامش فرد میشود.


خرید محصول

گیرنده دیجیتال موبایل اندروید PadTV PT115 Mygica:

گیرنده دیجیتال موبایل یک دستگاه کوچک در ابعاد فلش مموری است٬ قابلیت اتصال به گوشی های موبایل اندروید را دارد و پخش شبکه های تلویزیون را روی موبایل امکانپذیر میکند.

هدیه تبلیغاتی خلاقانه

قیمت:84000 تومان

خرید محصول