نمایش شبکه های تلویزیونی دیجیتالی بر روی موبایل

با گیرنده دیجیتال موبایل گاندو Gando Pad TV GN-PT666 Portable DVB-T  میتوانید شبکه های دلخواهتان را از موبایل با تبلت مشاهده کنید. این گیرنده دیجیتال برای تمامی گوشی های اندرویدی مناسب است و به خوبی کار میکند.


گیرنده-دیجیتال-موبایل


این محصول بدون نیاز به هیچ ابزاری اعم از سیمکارت و اینترنت و تنها به صورت رایگان قادر به تبدیل گوشی و تبلت اندرویدی به تلویزیون HD می باشد. برای دریافت هرچه بهتر امواج تلویزیونی، این محصول با یک آنتن دستبندی عرضه میگردد. این محصول بسیار سبک بوده و ساختار آن شبیه به یک فلش مموری میباشد.گیرینده-دیجیتال-اندروید


این گیرنده دیجیتال را میتوانید به هر مکان که مایل بودید حمل کرده و از کیفیت آن لذت ببرید. گیرنده دیجیتال موبایل اندروید گاندو از شارژ باطری موبایل یا تبلت مصرف می نماید و البته میزان مصرف آن ناچیز می باشد. این محصول بر روی سیستم عامل اندروید 4.1 به بالا کار میکند اما در حال حاضر اندروید 7 را پشتیبانی نمی نماید.


گیرنده-دیجیتال-وایرلس

برای استفاده از پد تی وی Pad TV HD گاندو مدل GN-PT666 تبلت یا گوشی اندرویدیتان لازم است از قابلیت OTG پشتیبانی نماید. برای شروع کار با این دستگاه ابتدا نرم افزار Pad TV HD را از گوگل پلی دریافت نمایید و بعد از نصب آن و اتصال گیرنده به دستگاهتان مراحل اسکن و اضافه شدن کانالهای تلویزیونی را طی نمایید.


گیرینده-دیجیتال-اندروید


این گیرنده موبایل کاملاً مطابق با استاندارد DVB-T است و کیفیت پخش تصاویر آن به صورت HD میباشد. از دیگر قابلیتهای این گیرنده دیجیتال میتوان به قابلیت زمانبندی ضبط، عکسبرداری از برنامه ها، Time Shifting ، راهنمای الکترونیکی برنامه ها و پشتیبانی از فرمتهای متنوع صوتی،تصویری اشاره کرد.


گیرینده-دیجیتال-اندروید