مهمترین ویژگی یک ظرف غذای برقی کدام است؟

استفاده ازظرف غذا، بیشتر به عنوان تنها یک محفظه نگهداری غذا محدود می شد اما در  در حال حاضر هم با کمی تغییر نسبت به گذشته، مورد  استفاده بیشتری قرارگرفته اند.


لانچ باکس برقی


اضافه شدن امکاناتی برای گرم کردن از جمله این ویژگی هاست. محصول جدید لانچ با بدنه مقاوم در برابر ضربه، وزن سبک و همچنین طراحی زیبا بهترین ابزار برای گرم کردن غذا در محل کار و یا هر مکان دیگری که دسترسی محدود به وسایل گرمایش دارید باشد.


لانج باکس حرارتی


ظرف غذا برقی به شما این امکان را می دادند تا به سادگی و بدون هیچ زحمتی غذای داخل آن را با استفاده از برق گرم کنید. تنها کافی بود تا دستگاه را به برق متصل نموده، محفظه آن را کمی با آب پر کرده و پس از چند دقیقه غذای شما گرم و آماده میل کردن می شد.


ظرف غذای برقی


این محصولات بسیار مورد توجه قرار گرفتند و افراد زیادی در حال حاضر از آن ها استفاده می کنند. به دلیل استفاده آسان و مقرون به صرفه بودن آن مورد توجه افرادی که وقت کمی برای صرف غذا دارند گردیده است.

 

 ظرف غذای برقی حرارتی

 

ظرف های استیل قرار گرفته داخل ظرف غذای حرارتی، به راحتی قابل جدا سازی هستند و می توانید به سادگی آنها را بردارید، داخل یخچال بگذارید و برای گرم کردن تنها داخل محفظه دستگاه قرار دهید . از جمله مزایای دیگر این ظرف این است که می توان از آن به عنوان یک بخار پزو یا تخم مرغ پز نیز استفاده کرد.


ظرف غذای برقی بیرون بر


تنها کافیست مقداری آب درون محفظه دستگاه بریزید و مواد غذایی خود را پس از قرار دادن در ظرف استیل ویا قالب هفت تایی مخصوص تخم مرغ آن  قرار دهید و در نهایت آن را به برق متصل نمایید. پس از مدت کوتاهی شما یک غذای آماده و سالم را خواهید داشت که می توانید از میل کردن آن لذت ببرید.این ظرف همچنین دارای خروجی بخار برای جلوگیری از تعریق غذا می باشد.


ظروف برقی با کیفیت
 

قیمت ظرف غذای داخل استیل: 149,000 تومان

خرید

قیمت ظرف غذای پلاستیکی برقی: 49,000 تومان

خرید محصول