لامپ خورشیدی بدون نیاز به برق شهر

لامپ خورشیدی دیواری SOLAR MOTION SENSOR 20 LED LIGHT  سنسور دار بوده و برای محوطه های باز و بزرگ مانند حیاط،باغ،ایوان و ... مناسب می باشد. لامپ ال ای دی این چراغ خورشیدی دیواری دو نوع سنسور نوری و حرکتی دارد.


لامپ-خورشیدی-دیواری

سنسور نوری با تاریک/روشن شدن هوا فعال یا غیرفعال میگردد و سنسور حرکتی در صورت تشخیص اشیا در شعاع سه متری لامپ فعال میشود. این چراغ خورشیدی ارزان به صورت اتوماتیک نور خورشید را دریافت و در باطری خود ذخیره می نماید. این محصول با یک پیچ بر روی دیوار نصب میگردد و محیط اطرافش را به خوبی روشن می نماید.


لامپ-خورشیدی-باغچه

20 چراغ ال ای دی در این لامپ سولار قرار دارد که بسیار پر نور بوده و انرژی کمی مصرف می نمایند. بدنه ی لامپ پلاستیکی و نشکن است و دارای قابلیت ضدآب میباشد.  این محصول با مرغوب ترین قطعات ساخته شده است. ابعاد چراغ دیواری سولار موشن 4.8*9.5*12.4 سانتی متر بوده و وزن آن 142 گرم میباشد.لامپ-سولار-خورشیدی


با خرید این چراغ خورشیدی ارزان دیگر متحمل هزینه های برق و کابل کشی نخواهید شد و همچنین این نمونه لامپها جایگزین بسیار مناسبی برای لامپهای برقی هستند. این محصول دوستدار محیط زیست است و فاقد آلودگی نوری میباشد. نوری که از لامپهای سولار ساطع میشود بدون تشعشعات مضر است و جهت و زاویه تابش نور استاندارد و کنترل شده میباشد.


لامپ-سولار-خورشیدی

باطری این محصول عمر بسیاری طولانی داشته و از جنس لیتیوم میباشد و تا چندین سال قادر است انرژی خورشیدی را ذخیره نماید. از دیگر مشخصات این محصول میتوان به وجود کلید روشن/خاموش بر روی بدنه، قابلیت ضدآب، مدت زمان شارژ 6 تا 8 ساعت و محل مخصوص نصب بر روی دیوار اشاره کرد.


لامپ-سولار-خورشیدی