قیمت بخاری برقی کم مصرف

یکی از مهم ترین و بدیهی ترین معیار ها برای انتخاب یک بخاری، کم مصرف بودن آن است.همیشه تصورمان این بوده است که بخاری های برقی، پر مصرف هستندو این بخاری های گازی اند که کم مصرف میباشند، اما نسل جدید بخاری های برقی، با مصرف انرژی کم و قیمت مناسب قابل عرضه هستند.


هیتر برقی کوچک


هیتر های برقی پنکه ای به گونه ای طراحی شده اند که میتوانید آن را به هر سمتی که خواستید، بچرخانید و همین قابلیت چرخش به چپ و راست است که به سرعت فضای خانه را گرم میکند.


مینی هیتر برقی


خرید محصول

هنگامی که محیط به دمای مطلوب رسید، به صورت اتوماتیک خاموش شده و تا زمانی که دما رو به سرد شدن رفت، دوباره روشن شود و گرمادهی خود را شروع کند.


هیتر برقی


دکمه ی تعبیه شده روی سیم این هیتر ها، قابلیت تنظیم رجه ی حرارت را امکان پذیر کرده است، هم چنین طراحی جمع و جور و سبکی آن باعث اشغال فضای بسیار کم از محیط میشود.


هیتر برقی رومیزی


این هیتر برقی کم مصرف خانگی، با قابلیت های فراوانی که دارد، شما را از خرید بخاری های دیگر بی نیاز میکند و شما را از نگرانی نشتی گاز های سمی به محیط و گازگرفتگی رها میکند.


بخاری برقی کم مصرف


اطلاعات بیشتر و خرید

ما بخاری برقی میخواهیم که کم مصرف بوده و قیمت مناسبی هم داشته باشد، مینی بخاری برقی رومیزی با قیمت 55000 تومان و هیتر پایه دار با قیمت 69000 تومان بهترین گزینه خواهد بود.