قیمت استثنایی دوربین مدار بسته خودرو

برای اینکه بتوانید از صحنه هایی که قابل پیش بینی نیستند فیلم برداری کنید و از لحظات مهم و حاسا خود تصویر برداری کنید به دستگاهی خارق العاده نیاز دارید تا برای شما عزیزان این کار را میسر سازد.


دوربین خودرو و ماشین


شما می توان با قرار دادن دوربین های مدار بسته در خودرو خود از اتفاقات پیش آمده فیلم برداری کنید و لحظات حساس را تصویر برداری کنید.


دوربین جدید مدار بسته


از اتفاقات ناگوار به صورت اچ دی فیلم برداری کنید و تصاویر را به کارت حافظه این دستگاه انتقال دهید.


دوربین خودرو


شما با خرید دوربین مدار بسته خودرویی می توایند لحظات دلنشین خود را همراه با یک موزیک دلنشین به همراه عزیزان خود ضبط کیند و بعدا به اشتراک بگذارید.


دوربین مدار بسته ماشین


این دوربین خارق العاده در زاویه 140 درجه ای تمامی اتفاقات را ضبط و ثبت می کند و به صورت اچ دی شما می توانید به دیدن این فیلم های ضبظ شده توسط این دوربین بپردازید.


دوربین مدار بسته ماشین


پایه این دوربین به همراه دستگاه ارسال خواهد شد که شما می توانید ان را روی شیشه و یا داشبورد به راحتی سوار کنید و نگران در دست گرفتن و یا افتادن این دوربین نباشید.


دوربین مداربسته


با مراجعه به سایت اینترنتی تکسبد می توانید محصلات خود را سفارش دهید و از بهترین و باکیفیت ترین ها لذت کافی ببرید.


دوربین مداربسته خودرو


فروشگاه اینترنتی تکسبد تعدادی از این دوربین های مدار بسته را در معرض فروش قرار داده که شما با مراجعه به این سایت می توانید از قیمت دوربین مدار بسته خودرو نیز اطلاع پیدا کنید و برای سفارش این محصول از همین درگاه استفاده نمایید.


خرید دوربین


تمامی محصولات تکسبد قبل از ارسال تست خواهد شد و این تضمینی بر سلامتی و سالم بودن دستگاه الکترونیکی شما عزیزان می باشد


خرید دوربین بلک باکس


با مراجعه به لینک زیر محصول خود را سفارش دهید

قیمت استثنایی 89000 تومان

خرید محصول