قيمت انواع بشقاب ميناكاري شیراز


شیراز نیز یکی از مراکز تولید میناکاری در ایران می باشد و میناکاری شیراز از کیفیت خوبی برخوردار می باشد. هنر میناکاری از جمله صنایع دستی ظریف و اصیل ایرانی می باشد. این هنر زیبا دارای قدمتی بیش از 5000 سال می باشد و هنرمندان بسیاری نه تنها در شیراز بلکه در بسیاری از شهر های ایران به این هنر مشغول می باشند.
یکی از انواع محصولات میناکاری شیراز، بشقاب میناکاری شده شیراز می باشد که می تواند به صورت یک دیوار کوب بسیار زیبا مورد استفاده قرار گیرد یا با قرار دادن یک پایه در زیر آن به عنوان یک وسیله تزئینی در ویترین یا طاقچه خانه شما مورد استفاده قرار گیرد.
برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید


یکی دیگراز ویژگی های بشقاب میناکاری شیراز، کاربردی بودن این محصول می باشد به طوری که شما بسته به ابعاد ظرف می توانید در موقعیت های مختلف در مهمانی های خود از بشقاب میناکاری شده روی مس استفاده نموده و سپس مورد شستشو قرار دهید.

 یکی از ویژگی های محصولات میناکاری از جمله بشقاب میناکاری علاوه بر تنوع بالای این محصولات، نقوشی سنتی  ظریف و بسیار زیبا می باشد که برای تهیه این محصولات بکار برده شده است و چشم هر هنر دوست زیبا پسندی را به خود خیره می کند.
از جمله مواردی که می تواند تعیین کننده ارزش هنری و قيمت انواع بشقاب ميناكاري شیراز باشد،  ریزه‌کاری ، ظرافت و دقت بکار برده شده در طراحی و ساخت این محصولات می باشد.  جنس زیر ساخت مورد استفاده برای این محصولات از فلز مس می باشد و راحتی آسیب نمی‌‎بیند. 

 یکی از مهمترین ویژگی های ظروف میناکاری روی مس چندین مرحله رنگ‌آمیزی  شدن و قرار گرفتن در کوره می باشد که باعث می شود این محصولات قابلیت شستشو و استفاده را داشته باشند.

 


 

شما می توانید متنوع ترین محصولات میناکاری را در فروشگاه اینترنتی تک سبد، این مجموعه یکی از بزرگترین توزیع کنندگان میناکاری اصفهان در ایران و سیر کشور ها می باشد. این مجموعه فروشگاهی مفتخر به دریافت نماد الکترونیکی اعتماد دو ستاره بوده و با عملکرد عالیخود توانسته است درصد بالای رضایت مشتریان خود را در مدت زمان کوتاهی بدست بیاورد. ارائه ضمانت نامه ی 7 روزه عودت وجه بدون قید و شرط نشانه بالاترین کیفیت خدمات و محصولات ارائه شده در این فروشگاه می باشد. جهت بازدید از فروشگاه به سایت www.taksabad.com مراجعه نمایید.