فروش آخر فصل جاحبوباتی رومیزی دوقلو

اگر به حبوبات خود به راحتی دسترسی ندارید، اگر موقع برداشتن حبوبات همه ی کابینت بهم می ریزد، اگر دیوار خالی در آشپزخانه دارید و اگر همیشه در مقدار حبوبات برداشتن مشکل دارید پیشنهاد ما خرید جا حبوباتی جدید رومیزی است که همه مشکلات شما را حل می کند.


جاحبوباتی


با نصب این جا حبوباتی روی دیوار آشپزخانه می توانید به راحتی به حبوبات و خشکباری که مدام به آنها احتیاج دارید دسترسی داشته باشید و حتی بچه ها و دیگر اعضای خانواده نیز بدون آنکه کابینت بهم بریزد از خشکبار مورد علاقه شان بردارند.


جاحبوباتی


این جا حبوباتی درپوش های محکمی دارد که روی مخزن خود کیپ می شوند و اجازه نمی دهند هوا به داخل حبوبات و خشکبار نفوذ کند بنابراین مواد غذایی تازگی و مزه ی خود را حفظ می کنند.


جاحبوباتی


این جا حبوباتی دو عدد مخزن استوانه ای دارد که جنس آن از پلاستیک مقاوم است و هر استوان به ابعاد 31×11 سانتیمتر می باشد که حدود 1 کیلوگرم مواد غذایی را در خود جای می دهد.


جاحبوباتی


یکی از مزیت های این محصول آن است که شیرهای مخصوصی در قسمت انتهایی آن قرار دارد که با هر بار پیچاندن آن حدود 50 گرم بیرون می ریزد.


جاحبوباتی


همچنین اگر نخواهید شیرهای جا حبوباتی را باز کنید می توانید از پیمانه هایی که در این محصول وجود دارد استفاده کنید. این محصول دو عدد پیمانه شفاف نیز دارد.


جاحبوباتی


برای مشاهده و خرید جا حبوباتی فانتزی روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت : 69000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید


جاحبوباتی