ظرف غذا برقی

 ظرف غذا برقی داخل استیل چند کاره بنیتو محصولی جدید است که از کیفیت بالای ساخت برخوردار بوده و بدون اینکه غذای شما را بسوزاند آن را در زمان کوتاهی کمتر از 15 الی 30 دقیقه بسته به میزان سردی یا انجماد غذا گرم و لذیذ می کند. این ظرف قابلیت های دیگری چون پخت برنج، تخم مرغ (7 عدد) و گرم کردن و یا پخت انواع غذا را دارد. شما می توانید غذای خود را درون این ظرف ریخته و به محل کارتان ببرید، در زمان مناسب آن را به برق متصل کرده و فقط با یک پیمانه کوچک آب با بخار آب داغ تمامی غذا را به صورت یکنواخت بدون سوختن گرم کرده و نوش جان کنید. با ظرف غذای برقی استیل دیگر نیازی به ایستادن پای گاز ندارید و فقط کافیست مواد اولیه پخت غذا را درون محفظه فلزی ریخته و بگذارید تا به میزان لازم پخته شوند. نکته ای که در این ظرف وجود دارد سوراخ های تخلیه بخار اضافی درون ظرف است که بر روی درب ظرف تعبیه شده اند و ایمنی لازم را فراهم کرده اند. این ظرف برقی به سیستم تشخیص بی آبی نیز مجهز شده و به محض اتمام آب درون دستگاه به صورت خودکار خاموش می شود.


اطلاعات بیشتر و خرید:

کیفیت اصلی با هفت روز گارانتی عودت وجه

خرید محصول

 

ظرف گرم کن، پخت برنج و تخم مرغ بنیتو محصولی چند کاره است که در محل کار و برای همه افراد شاغلی که فرصت کافی برای گردن یا پخت غذا ندارند بسیار کابردی است. شما با این ظرف غذای چند کاره استیل می توانید تعداد 7 عدد تخم مرغ را همزمان با بخار آب در زمان کوتاهی به حالت آب پز آماده کنید. نحوه کار این دستگاه به این صورت است که مطابق با پیمانه همراه آن آب در کف ظرف می ریزید و بسته به نیاز خود مواد غذایی که قصد گرم کردن یا پخت آن را دارید درون ظرف اصلی قرار می دهید. پس از بستن درب ظرف و روشن کردن آن آب درون دستگاه به سرعت داغ شده و تبدیل به بخار آب داغ می شود که در اطراف ظرف گردش پیدا کرده و با گرم کردن ظرف استیل داخلی به سرعت از تمامی جهت ها شروع به حرارت دهی می کند. 

گنجایش مخزن این ظرف 1 لیتر می باشد و برای غذای دو تا سه نفر متوسط کافی است. چراغ روی بدنه نیز دوکاره است یعنی هم نشانگر وضعیت روشن/خاموش بودن ظرف است و هم دکمه روشن/خاموش که به صورت فشاری عمل می کند. این ظرف غذا به عنوان ظرف غذای برقی همراه نیز شناخته می شود زیرا دسته تعبیه شده روی درب محصول برای حمل آسان آن طراحی شده است و شما به راحتی می توانید نهار خود را برای محل کار به همراه خود در این ظرف برده و در زمان مناسب با اتصال ظرف به برق در زمان کوتاهی غذای خود را بدون سوختن یا نیاز به ایستادن پای گاز گرم کنید.

 

اطلاعات بیشتر و خرید:

کیفیت اصلی با هفت روز گارانتی عودت وجه

خرید محصول


ظرف گرم کن غذا و برنج پز برقی استیل Multifunctional Mini Rice Cooker Electric Meal Box محصولی جدید است که نسبت به سایر ظرف های غذای برقی از قابلیت های دیگری چون پخت همزمان 7 عدد تخم مرغ، پخت برنج، پخت یا گرم کردن غذا اشاره نمود که در منزل یا محل کار تمام نیاز شما را برطرف می کند. این محصول دارای لایه بیرونی از جنس پلاستیک ABS درجه یک و لایه داخلی استیل ضد زنگ درجه یک می باشد. گنجایش مخزن ظرف 1 لیتر بوده و مناسب برای غذای 3 نفر می باشد.

اطلاعات بیشتر و خرید:

کیفیت اصلی با هفت روز گارانتی عودت وجه

خرید محصول

ظرف-غذای-برقی-کره-ای-چندکاره

بر روی درب این محصول دریچ خروج هوا نیز تعبیه شده است که بخار اضافی از طریق آن خارج می شود. روش کار این محصول به این صورت است که باید ابتدا مقداری آب درون محفظه کف ظرف بریزید، جهت پخت یا گرم نمودن مواد غذایی را درون ظرف استیل بریزید و بعد ظرف را درون دستگاه قرار دهید. درب ظرف را که بستید آن را به برق متصل نمایید و از طریق دکمه روی دستگاه آن را روشن کنید. پس فراموش نکنید شیوه عملکرد این دستگاه با بخار است و جهت کار حتما به آب در مخزن مربوطه نیاز دارد.

ظرف-غذا-برقی-همراه

اطلاعات بیشتر و خرید:

کیفیت اصلی با هفت روز گارانتی عودت وجه

خرید محصول

bento ظرف برقی بنتو bentoبا توان 200 وات وسیله ای کاربردی با طراحی مدرن و شیک است که آماده سازی و طبخ مواد غذایی مختلف را به نحو مطلوب برای شما فراهم می آورد. بدنه پلو پز با روکش پلاستیکی علاوه بر زیبایی ظاهری، تمیز کردن آن را آسان نموده است و المنت های داخلی دستگاه نیز از جنس آلومینیومی ساخته شده اند.

ظرف-برقی-استیل-همراه

نحوه استفاده از ظرف غذای برقی چند کاره استیل :
ابتدا مقداری آب را دون محفظه دستگاه بریزید .
سپس جهت پخت و یا گرم کردن مواد غذایی ، آنها را داخل ظرف استیل قرار دهید و بعد ظرف را درون دستگاه بگذارید .
درب ظرف را به طور کامل ببندید .
کابل ظرف غذا را به برق متصل نمایید و با استفاده از دکمه تعبیه شده بر روی دستگاه ، آن را روشن نمایید .
پس از چند دقیقه غذای شما گرم و قابل استفاده می شود .
ظرف-غذا-برقی-بنتو-داخل-استیل
توجه :
در ابتدا باید توجه داشته باشید شیوه عملکرد این دستگاه جهت گرم کردن و یا حتی پخت مواد غذایی با استفاده از بخار آب است ، به همین دلیل حتماً باید قبل از استفاده مقداری آب درون محفظه آن بریزید و سپس به برق متصل نمایید .
ظرفیت کلی ظرف برقی 1 لیتر بوده و قابلمه داخلی آن از جنس تفلون است که حجم غذایی مناسب 3 نفر را آماده نموده و موجب می گردد غذا به سطح آن نچسبد و می توان به راحتی آن را جدا نموده و شستشو داد. درب داخلی پلوپز از جنس آلومینیوم و دارای دریچه خروج بخار است که موجب خروج بخار اضافی می گردد. جهت باز کردن درب دستگاه نیز کافیست دکمه واقع بر روی بدنه را بفشارید.
یک ظرف غذای سبک که با استفاده از بخار و ظرف استیل غذای شما را با سرعت خیلی بالاتری گرم می کند و توانایی پخت برنج و تهیه تخم مرغ آب پز را نیز دارد و درون آن می توانید موارد را بخارپز نمایید

یکی از برتری های این ظرف غذا نسب به ظرف غذای قبلی این است که این ظرف غذا استیل می باشد و خیلی سریع تر غذا گرم می شود

اطلاعات بیشتر و خرید:

کیفیت اصلی با هفت روز گارانتی عودت وجه

خرید محصول

ظرف-غذا-برقی-چندکاره

دیگر کارایی این محصول بی نظیر این است که قابلیت پخت تخم مرغ را نیز برای شما فراهم می کند شما به توانید به راحتی و در عرض چند دقیقه تخم مرغ آب پز را آماده و میل نمایید
یکی از خصوصیات بالای این دستگاه سبک و کم جا بودن آن می باشد که حمل و نقل آن را آسان می کند
وزن کم طراحی کارآمد استفاده آسان و ظاهری جذاب از مزیت های اصلی این محصول یعنی ظرف غذای برقی گرم کننده است

ظرف-غذا-برقی-گرمکن-و-آرام-پز

با وجود این ظرف غذا دیگر در محل کار خود مشکل گرم کردن غذا را نخواهید داشت و به راحتی و در عرض چند دقیقه می توانید غذای خود را میل کنید
این دستگاه با طراحی چندکاره علاوه بر گرم کردن می تواند به عنوان بخارپز، آرام پز و سرخکن و تخم مرغ پز نیز مورد استفاده قرار گیرد. منوی دستگاه به ترتیب دارای کارکرد عادی، بخارپز، گرمکن، حریره، کیک، سوپ، غلات، تنوری، آرام پز، ته دیگ می باشد که به راحتی قابل تنظیم می باشد. پس از آماده شدن غذا به طور خودکار سیستم گرم نگهدار فعال می شود. دستگاه دارای سبد پلاستیکی جهت بخارپز کردن و سبد تمام استیل برای سرخکن و تخم مرغ پز می باشد.
 

اطلاعات بیشتر و خرید:

کیفیت اصلی با هفت روز گارانتی عودت وجه

خرید محصول

گرم-کن-و-بخار-پز-بنتو

مشخصات ظرف غذای برقی و تخم مرغ پز:

برند : Electric Lunch Box (multi function)
قدرت 200 وات
جنس بدنه پلاستیک ABS
جنس طرف داخل استیل
دارای دو ظرف برای برنج و خورش
مناسب برای گرم کردن سوپ - برنج - خورش
حجم ظرف بزرگ 1 لیتر
دارای قسمت پلاستیکی مخصوص برای قراردادن 7 عدد تخم مرغ برای آپز کردن
رنگ ترکیب سفید و نارنجی
ابعاد 17*17.5*17.5 سانتی‌متر
وزن 615 کیلوگرم
جنس بدنه پلاستیک
توان 200 وات
قابلیت شستشوی لوازم جانبی در ماشین ظرفشویی
طول سیم 0.7 متر

ظرف-برقی-چند-منظوره

اطلاعات بیشتر و خرید:

کیفیت اصلی با هفت روز گارانتی عودت وجه

خرید محصول