شیلنگ جادویی ارزان و باکیفیت

شیلنگ جادویی یک محصول جالب و استثنایی است٬ که قابلیت های بسیار ویژه ای دارد که هیچ شیلنگ دیگری ندارد٬ مثلا یکی از قابلیت های ویژه و منحصر به فرد این شیلنگ٬ قابلیت افزایش طول و قطر است. قیمت شیلنگ جادویی با توجه به قابلیت های ویژه ای که دارد٬ بسیار پایین است و واقعا قیمت پایینی دارد٬ قیمت آن تنها ۲۱۰۰۰ تومان است.


شیلنگ جادویی xhose


همانطور که گفتیم یکی از قابلیت های این شیلنگ قابلیت افزایش طول و قطر است٬ این شیلنگ به صورت خودکار باز و جمع میشود٬ برای باز شدن و بلند شدن شیلنگ کافیست آب را باز کنید٬ وقتی آب درون آن جاری شود٬ شیلنگ تا ۳ برابر افزایش اندازه داشته و با بستن شیر آب دوباره به حجم و اندازه قبل باز میگردد‌.


شیلنگ جادویی 30 متری


این شیلنگ از مواد انعطاف پذیر تشکیل شده و ضد ضربه است٬ گره نمیخورد و در برابر نور خورشید و رطوبت مقاوم است و پوسیده نمیشود. این شیلنگ بسیار سبک و کم حجم بوده و وزنی حدود یک پوند دارد و شما را از شر شیلنگهای قدیمی و مشکلات آن راحت میسازد٬ این شیلنگ را به دلیل حجم کم به راحتی و بدون نگرانی از از به هم ریختگی میتوان در آپارتمان نگه داری کرد.

شیلنگ جادویی ارزان


با استفاده از شیلنگ جادویی به راحتی میتوانید شیشه ها٬ حیاط٬ ماشین را شستشو دهید و گیاهان را آبیاری کنید. شلنگ جادویی ایکس هوز یک سری تفنگی دارد٬ که با ۸ حالت مختلف آبپاشی میکند. این شیلنگ از الیاف خاصی تشکیل شده و دارای ۲ لایه درونی و بیرونی انعطاف پذیر میباشد.


شیلنگ مجیک هوس


با خرید شیلنگ جادویی ارزان با قیمت ۲۱۰۰۰ با مشکلات شلنگهای قدیمی خداحافظی کنید.

قیمت:21000 تومان

خرید