خرید پستی میناکاری اصفهان

میناکاری یکی از هنرهای فاخر و برجسته میباشد. در کشور ما ایران، شهر اصفهان به عنوان مهد این هنر زیبا شناخته میشود.تقریبا بیش از نیمی از کارگاه های میناکاری کشور در شهر اصفهان میباشد و اساتید بزرگی در این کارگاه ها مشغول ساخت انواع ظروف میناکاری هستند.


قاب مینا


حال اگر ما بخواهیم آثار میناکاری بخریم، بهتر است برای تهیه ی نمونه های اصیل و مرغوب آن به شهر اصفهان برویم ولی امروزه با پیشرفت تکنولوژی، بستر خرید آنلاین برای ما فراهم شده است، بنابراین دیگر برای خرید مینا لازم نیست به اصفهان سفر کنید، در خانه بنشینید و از طریق فروشگاه بزرگ تک سبد که مرکز توزیع میناکاری اصفهان میباشد، به راحتی ظروف میناکاری اصل و مورد علاقه خود را انتخاب و تهیه کنید.


قاب میناکاری


قاب های مینا و ملیله کاری، حاصل تلفیق دو هنر مینا و ملیله، که هر کدام از هنر های زیبا و با قدمت هستند، این ترکیب زیبا و چشم هر بیننده ای را به خود جلب میکند و باعث شده که این گونه قاب ها جز زیباترین آثار میناکاری اصفهان باشند و به قیمت 126000 تومان از گران بها ترین آثار به شمار میرود.


قاب مینا و ملیله


خرید محصول

قاب دیگر هم تلفیق همین دو هنر زیبا میباشد و فرق آنها در اندازه قاب ها میباشد این اثر نسبت به قاب 35*35 قبلی کوچک تر است و به ابعاد 34*34 ولی با همان قیمت 126000 تومان میباشد.


قاب میناکاری و ملیله


خرید محصول