خرید میناکاری روی مس اهواز

شهر اهواز یکی از شهرهای ایران می باشد که دارای صنایع دستی متعددی بوده که از می توان به هنرهای حصیربافی، گیوه دوزی، عبا بافی، سبد بافی،گلیم بافی تا میناکاری روی طلا نام برد که دارای محبوبیت زیادی در بین دوستداران هنر و صنایع دستی در سراسر کشور و دنیا می باشد.
در این میان هنر میناکاری در شهر اهواز از رونق خوبی برخوردار می باشد بخصوص میناکاری روی طلا که بیشتر برای تولید زیور آلات استفاده می شود، هر چند خرید میناکاری روی مس اهواز نیز از محبوبیت ویژه ای برخوردار می باشد و سهم خوبی از فروش صنایع دستی این شهر را به خود اختصاص داده است.تولید میناکاری مراحل مختلفی دارد که عبارتند از قلم كاري، لعاب کاری، سمباده، پرداخت كاري و در نهایت مرحله آخر که نقاشی مینا و کوره می باشد. بنابراین در تهیه محصولات میناکاری شده روی مس چندین نفر به کار گماشته می شوند که باعث کاهش نرخ بیکاری می شود.
تولید انواع محصولات میناکاری از جمله بشقاب میناکاری، گلدان میناکاری، قاب میناکاری و... این امکان را فراهم آورده است تا دوستداران این هنر زیبا بر اساس سلیقه و بودجه خود محصولی متناسب را پیدا کنند و از خرید ظروف میناکاری شده اهواز لذت ببرند.برای مشاهده و خرید کلیک کنید

 Ø§Ø·Ù„اعات بیشتر و خرید


برای مشاهده محصولات میناکاری و خرید میناکاری اهواز می توانید به این شهر سفر کنید یا حتی از طریق خرید اینترنتی محصول مورد نظر خود را تهیه کنید. یکی از مهمترین ویژگی های محصولات میناکاری ریزه کاری های آن می باشد که انجام ريزه كاري هاي موجود در كار علاوه بر دقت و مهارت بالا به زمان کافی نیز نیاز دارد.

 با توجه به مراحل تولید محصولات میناکاری و تولید محصولات متنوع می توان گفت هنر میناکاری یکی از  اختراعات خلاقانه بشری می باشد و در واقع این هنر شامل فعل و انفعالات پیجیده ای می باشد و این هنر را به   يك هنر آزمايشگاهي تبدیل کرده است.

 شما می توانید متنوع ترین محصولات میناکاری را در فروشگاه اینترنتی تک سبد، این مجموعه یکی از بزرگترین توزیع کنندگان میناکاری اصفهان در ایران و سیر کشور ها می باشد. این مجموعه فروشگاهی مفتخر به دریافت نماد الکترونیکی اعتماد دو ستاره بوده و با عملکرد عالیخود توانسته است درصد بالای رضایت مشتریان خود را در مدت زمان کوتاهی بدست بیاورد. ارائه ضمانت نامه ی 7 روزه عودت وجه بدون قید و شرط نشانه بالاترین کیفیت خدمات و محصولات ارائه شده در این فروشگاه می باشد. جهت بازدید از فروشگاه به سایت www.taksabad.com مراجعه نمایید.