خرید میناکاری در اردبیل

یکی از ویژگی های مهم صنایع دستی کاربردی بودن این محصولات در کنار جنبه هنری آنها می باشد که موجب ماندگاری این محصولات در طول دوران مختلف تاریخی شده است. یکی از انواع صنایع دتی اصیل ایرانی که دارای پیشینه ای 5000 ساله می باشد، هنر میناکاری یا مینا سازی می باشد.
از مهمترین ویژگی های هنر میناکاری می توان به ظرافت، دقت و مهارت بکار برده شده توسط هنرمند میناکار برای تولید اثر میناکاری می توان اشاره کرد. از مهمترین مواردی که باید در تهیه محصولات میناکاری به آن توجه کرد مهار کردن حرارت در کوره می باشد که موجب تثبیت طرح و رنگ اثر میناکاری می شود.خرید میناکاری به عنوان یکی از صنایع دستی اصیل ایرانی از محبوبیت ویژه ای برخوردار است و بسیاری از هموطنان عزیزمان در اردبیل به این هنر زیبا و ظریف علاقه مند می باشند و با خرید میناکاری در اردبیل به نوعی از صنعتگران این عرصه هنری حمایت می کنند.برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید


در تهیه ظروف میناکاری شده فعل و انفعالات شیمیایی صورت می پذیرد و این هنر زیبا به هنر آشتی خاک و آتش معروف می باشد. هنری که سرشار از نقش و نگار های سنتی اصیل و ظریف ایرانی می باشد و دقت و مهارت بالای هنرمند میناکار را در طی مراحل تولید می طلبد.

 انواع بشقاب میناکاری، گلدان میناکاری، قاب میناکاری، ست پذیرایی میناکاری و.... که می تواند به عنوان هدیه میناکاری مورد استفاده قرار گیرد. این محصولات زیبا که به دست هنرمندان میناکار ایرانی تهیه می شوند نشانی از ذوق، سلیقه و استعداد هنری هنرمند میناکار اصفهانی می باشد.
یکی از مهمترین ویژگی های صنایع دستی ایرانی بکار گیری ریزه‌کاری، ظرافت و دقت بالا در تولید این محصولات می باشد و هنر میناکاری نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد. برای خرید اینترنتی ظروف میناکاری شده اردبیل به لینک خرید موجود در صفحه مراجعه نمائید.

 

 

 

فروشگاه اینترنتی تک سبد، به عنوان یکی از بزرگترین عرضه کنندگان محصولات میناکاری شده روی مس اصفهان در سطح داخلی و خارجی افتخار دارد در خدمت هموطنان عزیز باشد. این مجموعه  به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی در ایران دارای نماد الکترونیکی اعتماد دو ستاره و با بدست آوردن درصد بالای رضایت مشتریان توانسته در مدت زمان کوتاهی جایگاه بالایی پیدا کند. ارائه ضمانت نامه ی 7 روزه عودت وجه بدون قید و شرط نشانه بالاترین کیفیت خدمات و محصولات ارائه شده در این فروشگاه می باشد. جهت بازدید از فروشگاه به سایت www.taksabad.com   مراجعه نمایید.