خرید دوربین مدار بسته برای خودرو با قیمت مناسب

دوربین مدار بسته فول اچ دی، یکی از سیستم های حفاظتی طراحی شده برای تامین ایمنی اتومبیل شما در هنگام رانندگی و حتی پارک اتومبیل شما می باشد.
دوربین مداربسته ماشین black box، با امکان نصب  بر روی شیشه جلو اتومبیل شما و با شروع حرکت اتومبیل شروع به ضبط تصاویر می کند.پایه این دوربین به گونه ای می باشد که امکان نصب بر روی داشبورد و شیشه ماشین را دارا می باشد.از مهمترین ویژگی های این دوربین مداربسته ماشین میتوان به زاویه دید این محصول اشاره کرد. زاویه دید دوربین 140 درجه می باشد و دارای پایه می باشد که امکان چرخش 360 درجه می باشد.
این دوربین امکان پشتیبانی از کارت حافظه تا حداکثر 32 گیگا بایت را دارا می باشد که در سمت راست دوربین شیار کارت حافظه در کنار دکمه خاموش/ روشن دوربین قرار دارد.
استفاده از فناوری مادون قرمز در این محصول امکان فیلمبرداری و تصویر برداری در شب برای شما فراهم می آورد، در واقع در بالا و پایین لنز دوربین دو عدد چراغ مادون قرمز برای دید در شب تعبیه شده است.
امکان تصویر برداری 3با کیفیت  ۱۹۲۰×۱۰۸۰ با فرمت avi را فراهم می آورد و همچنین قابلیت نصب دوربین جلو را دارا می باشد.

 این دوربین با دارا بودن آداپتور فندکی امکان تامین انرژی مورد نیاز خود از طریق سیستم برق اتومبیل را دارا می باشد و از این طریق تغذیه می شود.
این دستگاه با امکان ضبط 24 ساعته تصاویر داخل و خارج خودرو و امکان ضبط صدا در داخل خورو به عنوان چشم همیشه بیدار ماشین شما می باشد که می تواند به شما امنیت خاطر بدهد. استفاده از این محصول با قابلیت ضبطتمامی تصاویر به عنوان بهترین گزینه جهت تامین خودرو شما می باشد و با قابلیت تشخیص حرکت در صورتی که به طور خاص صحنه هایی که دارای تکان یا ضربه ناگهانی به ماشین باشد را مجزا در پوشه ای روی کارت حافظه ذخیره سازی می کند.
برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تنوع محصولات به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت : 83000  تومان

خرید محصول