خرید درب پلاستیک مغناطیسی و پرده توری آهنربایی

مدرن کردن طراحی محصولات می تواند کمک بسزایی در آسان نمودن استفاده از آنها شده و به این ترتیب تاثیر بسزایی در فروش بهتر آنها داشته باشد. درب های توری مگنتیک و درب های پلاستیکی آهنربایی، در واقع طراحی مدرن و به روز شده درب های توری و پلاستیکی بوده که در گذشته مورد استفاده قرار می گرفتند.

 

 

 

طراحی درب پلاستیک مغناطیسی و درب توری آهنربایی آسان مش به گونه ای می باشد که شما براحتی می توانید با وجود آنها تردد داشته باشید، بخصوص برای اماکنی که تکرر رفت و آمد در آن مناطق زیاد می باشد. این محصولات بدون نیاز به دست و به راحتی باز و با خروج شما بسته می شود.

 

 

 

بسته شدن فوری درب توری مغناطیسی آسان مش به دلیل استفاده از آهنرباهای قوی در این محصول می باشد، در تولید درب های پلاستیکی نیز از آهنرباهای قوی استفاده شده تا موجب تسهیل در عبور و مرور شود.

 

 

 برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید

پرده توری و پلاستیکی مغناطیسی را می توانید براحتی نصب نموده و بعد از مدت مقرر براحتی باز نموده و در صورت نیاز آن را مورد شستشو قرار داده و در موقیعت ای بعدی از آن استفاده نمائید. یکی از ویژگیهای برند آسان مش تولید محصولات در انواع سایز های استاندارد می باشد.

 

 

 

پرده توری آهنربایی برند آسان مش با استفاده از توری فایبر گلاس ترک تهیه شده است که به دلیل سوراخ های ریز مانع از عبور کوچکترین حشرات به داخل شده و علاوه بر گردش هوا مانع از هجوم بی رویه گرد و غبار به داخل ساختمان می شود.

 

 

 

پلاستیک مورد استفاده در تهیه درب پلاستیک مغناطیسی آسان مش که بسیار شفاف و با کیفیت می باشد، درمقابل گرما و سرما به خوبی مقاومت داشته و علاوه بر عدم ورود و خروج هوای گرم و سرد مانع از ورود گرد و غبار به داخل می شود.

 

 

 

شما می توانید با خرید درب پلاستیک مغناطیسی آسان مش، آنراچندین و چند بار مورد استفاده قرار دهید و در صورت لزوم مورد شستشو قرار دهید.