خرید اینترنتی آبمیوه گیری دستی اصفهان

آبمیوه گیری اهرمی یک آب مرکبات یری به تمام معنا می باشد با طراحی ساده و کاربردی که به شما این امکان را می دهد یک آبمیوه طبیعی تهیه کردن و از نوشیدن آن لذت ببرید.این آب ميوه گيري دستي چدنی ، دارای یک اهرم قوی می باشد که استفاده از این دستگاه را آسان نموده و با وارد آورن فشار کمی شما می توانید به راحتی آب میوه را گرفته.طراحی حجم داخلی این آب میوه گیری دستی فلزی به گونه ای می باشد که   بیش از  50% آب میوه را  گرفته بدون آنکه آب پوست میوه وارد آن شود و طعم آب میوه تلخ شود.از این آبمیوه گیری می توانید برای آبگیری انار ، پرتقال ، گریپ فروت ، نارنگی و لیموشیرین و لیمو ترش استفاده کنید و از یک آبمیوه طبعی و فاقد افزودنی لذت ببرید.این آبمیوه گیری اهرمی محصول دارای اهرم فولادی قوی می باشد که همه اعضای خانواده  به راحتی میتوانند از دستگاه استفاده کنند و به آسانی آب انار یا پرتقال را بگیرند.ابعاد این محصول عبارت است از *26*38 سانتی متر و وزن این محصول  7.384 کیلو گرم می باشد. جنس این آبمیوه گیری از فولاد می باشد و دارای یک آبکش آلومینیوم ضد زنگ  پرداخت شده می باشد با سوراخهای فراوان برای گرفتن تفاله بدون سر ریز شدن آبمیوه و دارای خروجی استیل ضد زنگ در زیر آبکش می باشد.این محصول بدون نیاز به برق بوده و تنها با نیروی محرکه دست کار میکند. یک محصول کاملا ایرانی که خرید این محصول در واقع حمایت از کالای ایرانی و تولید کننده ایرانی می باشد.

 


کار با این محصول نیاز به مهارت یا آموزش خاصی ندارد و هر کسی می تواند به راحتی از آن استفاده کند.  دسته و چرخ دنده های آن تمامی از جنس فولاد آبکاری شده ساخته شده اند و دارای کفی مخصوص قرار دادن ظرف آبمیوه می باشد.


 

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تنوع محصولات به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت : 109000 تومان

خرید