جعبه خاتم کاری | تک سبد

خاتم کاری یکی از هنرهای ظریف و اصیل ایرانی  است که مورد علاقه بسیاری از مردم ایران و جهان است و سال های سال است که به عنوان یک هنر بسیار زیبا و کامل در بین مردم جهان پذیرفته شده است.

 

جعبه خاتم کاری

 

خاتم کاری در واقع هنری است که از کنار هم قرار گرفتن چند ضلعی‌های منظم در کنار همدیگر به وجود می‌آید. اگر به یک جعبه خاتم کاری نگاه کنید می‌بینید که سه ضلعی، چهارضلعی، هفت ضلعی و ده ضلعی‌هایی هستند که در کنار هم قرار گرفته‌اند و طرحی نفیس و عالی را به وجود آورده‌اند.

  

جعبه جواهرات 

 

یکی از کالاهایی که برای هدیه دادن به افراد مختلف در نظر گرفته می‌شود، جعبه خاتم کاری است. این جعبه‌ها بسیار چشم‌نواز و نفیس هستند و به همین خاطر مخاطبان زیادی را به سوی خود جلب و جذب می‌کنند.

 

خاتم کاری 

 

خاتم کاری روی چوب و فلز اجرا می‌شود و زیبایی خاص خود را روی آن ایجاد می‌کند. به طور کلی صنایع دستی برای تزیین محیط خانه و محل کار هم انتخابی بسیارخوب خواهد بود.

 

خاتم 

 

وقتی چندضلعی‌هایی که روی جعبه خاتم کاری‌شده، ریز و ظریف باشد، کارشناسان عنوان خاتم کاری مرغوب را به آن می‌دهند و در نتیجه ارزش بیشتری برای آن قائل هستند.

 

جعبه خاتم کاری اصل 

 

صنعتگران برای زیبایی بخشیدن به محصولات مختلف از هنر خاتم کاری استفاده می‌کنند و می‌توانید این هنر ظریف را روی شکلات خوری، جا دستمالی، گلدان و غیره ببینید.

 

جعبه خاتم کاری ارزان 

 

برای خرید جعبه خاتم‌ کاری به سایت تک سبد مراجعه کنید و علاوه بر خرید یک جعبه زیبا، خریدی آسان و مقرون به صرفه را تجربه کنید و لحظاتی خوش را برای خود رقم بزنید.

 

خاتم کاری ظریف 

 

خرید

قیمت محصول با 44 درصد تخفیف: 21900 تومان