تصفیه آب چیست و چه دستگاه تصفیه آبی بخریم

 با توجه به نقش آب در سلامت بدن، انتخاب یک آب آشامیدنی سالم و خوب یکی از دغدغه های انسان می باشد. نظر به اینکهبرخی از منابع آب می‌تواند حاوی صدها ماده شیمیایی باشد و بسیاری از این مواد شیمیایی می‌توانند بسیار راحت‌تر نسبت به مواد غذایی از آب جذب شوند، اهمیت تصفیه آب بیش از پیش نمایان می شود.
 آب تصفیه شده یکی از بهترین گزینه های به عنوان یک آب سالم برای نوشیدن می باشد. اما منظور از آب تصفیه شده چیست؟ و چگونه یک دستگاه تصفیه آب با کیفیت تهیه کنیم.
تصفیه آب چیست ؟ تعریف های متفاوتی از تصفیه آب توسط متخصصان ارائه شده است که  علت این  تفاوت ها،  با توجه به نوع نگاه هر کدام به این موضوع از منظر نوع استفاده ، نقطه هدف و هم از لحاظ روش عملیات می باشد. 

به طور کلی تصفیه آب عبارت است از :فرآیند هایی که طی آن مواد شیمیایی نامطلوب، آلاینده‌های بیولوژیکی، جامدات معلق و گازها از آب آلوده حذف و به صورت قابل مصرف برای شرب یا کشاورزی می گردد.
روش‌های مورد استفاده  در تصفیه آب به سه دسته فیزیکی، زیستی و شیمیایی تقسیم می شوند .
فرآیند فیزیکی عبارت است از فیلتراسیون، ته‌نشینی، تقطیر و فرایندهای زیستی از جمله  فیلترهای شنی و ماسه‌ای کند، کربن اکتیو و فرایندهای شیمیایی مانند کلرزنی، ازن‌زنی، دفلوکولانت، استفاده از تابش الکترومغناطیسی مانند میکروب‌ کشی با پرتو فرابنفش.


 

 


با توجه به تعاریف بالا انتخاب یک دستگاه تصفیه آب با کیفیت بسیار مهم می باشد. دستگاه تصفیه آب خانگی با فیلتر نانو و سرامیکی می تواند به عنوان یک تصفیه آب خانگی کوچک شما را در تهیه یک آب شرب سالم کمک کند.
این دستگاه مجهز به کاتریجی می باشد که امکان تصفیه دو مرحله آب را فراهم می آورد. در مرحله اول یک فیلتر سرامیکی و مرحله دوم تصفیه توسط فیلتر نانو انجام می گیرد. دستگاه تصفیه SWS  به راحتی سر هر شیر آبی وصل می شود و نیاز به مهارت خاصی برای نصب آن نیست.
برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده محصول به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید.

 

جهت مشاهده و خرید محصول به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت : 29000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید