تاثیر بادکش سنتی در چاقی موضعی صورت

بادکش درمانی یکی از روش های رایج در طب سنتی برای درمان بسیاری از بیماری ها می باشد. این روش درمانی سنتی با توجه به کم عارضه بودنش دارای طرفداران زیادی می باشد. یکی از استفاده های بادکش درمانی برای چاق کردن موضعی صورت می باشد.
بسیاری از افرادی  که دارای صورت های لاغر و استخوانی هستند یا افرادی که تناسب اندام مناسبی دارند ولی خواهان چاق شدن صورتشان هستند،  برای چاق شدن صورت این افراد باید چاقی موضعی ایجاد شود و به این منظور باید خون در آن موضع جذب شود.
خون اگر جذب شود و در موضع بماند باعث می‌شود که عضله تشکیل شود و تغذیه مناسب صورت  پذیرد. استفاده از بادکش موضعی در صورت باعث افزایش جریان خون در آن قسمت شده و با توجه به اینکه تغذیه بافت به وسیله خون انجام می شود موجب تشکیل عضله و چاقی صورت می شود. همچنین استفاده از بادکش برای صورت به نوعی ماساژ برای صورت محسوب می شود.


 

 می توان گفت با 14 الی 15 بار بادکش در محل صورت علاوه بر چاقی موضعی صورت، موجب کاهش لک های پوستی شده، چون بادکش موجب افزایش جریان خون در حمل صورت شده و سیستم ایمنی بدن را قوی می کند.
بادکش طبی KANGLING، یک بادکش دستی می باشد که شما براحتی و بدون نیاز به مهرات خاصی می توانید از آن استفاده کنید و بسیاری از بیماری ها و علائم آن را کاهش دهید.
این دستگاه شامل 6 فنجان می باشد که از جنس پلاستیک مرغوب می باشد و همچنین این دستگاه را میتوانید به عنوان یک ماساژور برای کاهش درد در محل گرفتگی عضله استفاده کنید.
با خرید دستگاه بادکش طبی  برای درمان بسیاری از بیماری ها استفاده می شود که در ادامه به بعضی از آنها اشاره می کنیم.
تأثیرات مثبت بادکش طبی بدن در درمان بیماری های زیر:

  • موثر درمان دردهای سیاتیکی و دردهای شدید ناحیه کمری
  • موثر  در درمان خواب رفتگی اندام تحتانی بدن
  • موثر  در درمان خستگی زودرس
  • موثر  در درمان چاقی
  • موثر در درمان یبوستک
برای سب اطلاعات بیشتر و موجودی کالا به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید و ضمن خرید یک کالای اصل و مرغوب، لذت یک خرید مطمئن را تجربه کنید.

 

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه کنید

قیمت : 15900 تومان


اطلاعات بیشتر و خرید

 

،