دستگاه تصفیه آب با دو فیلتر سرامیکی باکیفیت

شما می توانید این محصول را بر سر راه شیر آب و لوله شهری خود قرار دهید تا برای شما آب را به بهترین نحو تصفیه کند و آبی گوارا و تمیز را در اختیار شما عزیزان قرار دهد. شما می توانید با استفاده از این دستگاه آ را تصفیه کنید و املاح سنگین آب را از آن جدا کرده تا آبی گوارا برای شما به ارمغان بیاورد. فیلتر این دستگاه که سرامیکی میباشد از بهترین جنس  و مواد اولیه ساخته شده است.

ادامه مطلب...

هنر زیبای خاتم با انواع محصولات

خاتم کاری یکی از قدیمی ترین محصولات صنایع دستی به شمار می رود که با این محصول می توانید تمامی نیاز های خود را برطرف کنید و از این محصول در موارد مختلف استفاده کنید.. این محصول مناسب است تا شما در هر هنگام بتوانید از آن استفاده کنید و با این جعبه به نیاز های خود رسیدگی نمایید. این جعبه خاتم زیبا مناسب است تا بهترین و زیباترین جواهرات خود را در آن نگهداری کنید.

ادامه مطلب...

مداربسته خودرو بلک باکس در بهترین فروشگاه اینترنتی

برای تامین امنیت خودرو خود می توانید از این کدستگاه استفاده کنید و از محصول دوربین مداربسته خودرو بلک باکس مخصوص فیلم و تصویربرداری  Vehicle Blackbox DVR Full HD 1080 به صورت ویژه استفاده بهینه کنید. این دستگاه می توان امنیت خودرو شما را دو چندان کند و همینطور از تمامی تصاویر هم فیلم برداری کند و آن ها را مموری کارت خود سیو کند.

ادامه مطلب...

هدفون های گردنی | بهترین در هنگام ورزش

با استفاده از این دستگاه می توانید در هر صورتی که به سر می برید و تحرک زیادی دارید از آن استفاده کنید و به موزیک خود گوش دهید. این هدیه ای مناسب برای کسانی است که برای گوش دادن به موزیک مورد علاقه خود مشکل دارند و یا می خواهند از آن در امورات مختلفی استفاده کنند. شما با این دستگاه می توانید در هنگام ورزش کردن و یا دویدن نیز به موزیک خود گوش دهدی و از آن لذت ببرید.

ادامه مطلب...

تاریخچه میناکاری در ایران

فلزکاری و طراحی و نقاشی روی ظروف در دوره ی اشکانیان رواج یافته است و در همین دوره میناکاری روی فلز نیز آغاز شده است. هنرمندان این دوره ها برای آنکه جواهرات روی تاج پادشاهان سوار کنند از هنر مینا کاری استفاده کرده اند. دوره های میناکاری در ایران به سه دوره تقسیم می گردد.

ادامه مطلب...

خرید اینترنتی بهترین میناکاری اصفهان

خرید میناکاری به عنوان هدیه گزینه مناسبی می باشد و حتی می توان هدایای تبلیغاتی میناکاری به صورت سفارشی تهیه کرد. به طور مثال تندیس میناکاری یکی از گزینه های پر طرفدار در بین مدیران به عنوان هدیه تبلیغاتی می باشد. درچند سال اخیر، هنر میناکاری از سوی سازمان صنایع دستی مورد حمایت قرار گرفته و موجب رونق این هنر شده است و در حال حاضر میناکاری حاصل دست رنج هنرمندان اصفهانی دارای طرفدارن زیادی می باشد.

ادامه مطلب...

تاثیر بادکش سنتی در چاقی موضعی صورت

بادکش بدن  یا همان حجامت خشک در واقع به معنی ایجاد مکش و کشش در پوست بدن به وسیله فنجان های توی خالی دستگاه بادکش سنتی به گونه ای می باشد که موجب جمع شدن پوست آن ناحیه در فنجان بادکش و انبساط آن ناحیه از بدن شده، که منجر به افزایش خون رسانی به آن ناحیه می شود.

استفاده از بادکش موضعی در صورت باعث افزایش جریان خون در آن قسمت شده و با توجه به اینکه تغذیه بافت به وسیله خون انجام می شود موجب تشکیل عضله و چاقی صورت می شود. همچنین استفاده از بادکش برای صورت به نوعی ماساژ برای صورت محسوب می شود.

ادامه مطلب...

تصفیه آب چیست و چه دستگاه تصفیه آبی بخریم

 آب تصفیه شده یکی از بهترین گزینه های به عنوان یک آب سالم برای نوشیدن می باشد. اما منظور از آب تصفیه شده چیست؟ و چگونه یک دستگاه تصفیه آب با کیفیت تهیه کنیم؟

دستگاه تصفیه آب خانگی SWS با فیلتر نانو و سرامیکی با دارا بودن یک کاتریج امکان تصفیه آب در دو مرحله را فراهم می آورد. در مرحله اول تصفیه آب در یک لایه سرامیکی می باشد و مرحله دوم آب از یک فیلتر نانو عبور کرده و از آلاینده های موجود پاک می شود.

ادامه مطلب...

بهترین وسیله برای راحت نشینی در منزل و مسافرت

برای اینکه بتوانید بر روی زمین به راحتی بنشینید و در این حین تکیه دهید می توانید از این محصول خارق العاده استفاده کنید تا برای شما عزیزان بهترین شکل ممکن نشتن بر روی زمین را فراهم آورد. این صندلی تاشو می تواند برای مسافرت ها و پیک نیک های شما کمک حال شما باشد و شما بتوانید این صندلی را با خود به هر کجا حمل کنید. با این صندلی می توانید در هر کجا که ستید این صندلی را باز کنید و بروی آن بنشینید.

ادامه مطلب...