دستگاه های جدید بادکش طبی و دستگاه حجامت

در روش های قدیمی جهت بادکش بدن در داخل یک لیوان تکه ای پنبه یا پارچه را آتش زده و سپس روی موضع مورد نظر لیوان را برعکس می کردند.این روش سبب سوختن اکسیژن داخل لیوان و ایجاد فشار منفی و مکش پوست به سمت بالا (داخل لیوان) می شد.

ادامه مطلب...

فروش سفره قلمکار اصفهان به صورت اینترنتی

قلمکاری را می توان یکی از هنر هایی دانست که در زمان های طولانی دستخوش تغییرات بزرگی شد. این محصول با زیبایی تمام بر روی انواع پارچه ها نقش می بندد. اما با گذشت زمان و درخواست ها مردم برای خرید این محصول این هنر نیز مثل انواع دیگر خود بر روی متریال های ارزان تر کار شد. این محصول در اصفهان تولید می شود و بهترین و زیباترین نقش ها و طرح ها را در پارچه های اصفهانی می یابید.

ادامه مطلب...

خرید محصولات فیروزه کوبی اصفهان با قیمت مناسب

 از جمله هنرمندان فیروزه کوب در ایران که بیشترین کار فیروزه کوبی روی مس را انجام می دهند، هنرمندان اصفهانی می باشند که توانسته اند این هنر زیبا را کاملا کاربردی نموده و به عنوان یکی از وسایل زینتی در هر خانه ای مورد استفاده قرار گیرد. برای اقتصادی شدن هنر های دستی لازم می باشد از هنرمندان این صنعت حمایتی همه جانبه شود تا هنرمندان این صنعت به دلیل درآمد های پایین به دنبال انصراف از پیشه خود نباشند.

ادامه مطلب...

نازل ترین قیمت دستگاه بخور سرد ارزان | تک سبد

یکی دیگر از وسالی که در راستای ارتقای سلامت شما عزیزان پا به عرصه فروش گذاشته است و شما می توانید از این محصول به خوبی استفاده نمایید دستگاه بخور سرد و گرم می باشد که بهترین کارایی را در نوع خود دارد. شما عزیزانی که مشکل تنفسی دارید و دارای مجرای تنفسی ملتهب می باشید می توانید به راحتی ازاین محصول استفاده نمایید و مشکل خود را حل نمایید تا برای شما بهترین وسیله دسترس باشد.

ادامه مطلب...

فروش آخر فصل جاحبوباتی رومیزی دوقلو

اگر به حبوبات خود به راحتی دسترسی ندارید، اگر موقع برداشتن حبوبات همه ی کابینت بهم می ریزد، اگر دیوار خالی در آشپزخانه دارید و اگر همیشه در مقدار حبوبات برداشتن مشکل دارید پیشنهاد ما خرید جا حبوباتی جدید رومیزی است که همه مشکلات شما را حل می کند.

با نصب این جا حبوباتی روی دیوار آشپزخانه می توانید به راحتی به حبوبات و خشکباری که مدام به آنها احتیاج دارید دسترسی داشته باشید و حتی بچه ها و دیگر اعضای خانواده نیز بدون آنکه کابینت بهم بریزد از خشکبار مورد علاقه شان بردارند.

ادامه مطلب...

خرید ظروف میناکاری شده مسی از اصفهان

یکی از تدابیری که برای پر فروش تری شدن محصولات صنایع دستی در حال حاضر انجام میگیرد، آشنا کردن مردم با این هنر های ارزشمند و فاخر است. شما می توانید از این محصول خارق العاده استفاده های فراوانی نسبت به انواع آن داشته باشید. قدمت این هنر از 5000 سال پیش ریشه دارد و در قدیم بر روی فلزات گرانبها کار می شده و در طی گذشت زمان دستخوش تغییراتی بسیار شده است.

ادامه مطلب...

دستگاه حجامت ارزان را از تک سبد بخرید

با استفاده از این محصول می توانید به راحتی و تنها با یک روش سنتی درد و خستگی را از بدن خود بیرون کنید و برای همیشه این درد های خشک را از بین ببرید. شما می توانید با استفاده از این دتسگاه قسمت های مختلف بدن خود را بادکش کنید و با این امر گردش خون خود را بالا ببرید. با افزایش گردش خون در بدن شما اکسیژن به خوبی به قسمت های مختلف بدن شما خواهد رسید.

ادامه مطلب...

معرفی دستگاه بخور صورت مدل هایتک

این دستگاه از پلاستیک درجه یک ساخته شده و وزن آن 437 گرم است. همچنین ابعاد آن 25×18.5×18 سانتیمتر بوده و ظرفیت مخزن آن 200 میلی لیتر می باشد. مخزن این دستگاه به راحتی از پایه آن جدا می شود و قابل شستشو است. بنابراین بهتر است برای جلوگیری از رشد قارچ و باکتری هر روز آب این مخزن را عوض کنید و همچنین حداقل 2 بار در هفته مخزن را با آب و شوینده بشویید.

این دستگاه بخور یک مخزن دارد که دهانه ی گشادی دارد و شما برای بخور گرفتن تنها کافی است صورت خود را بالای این دهانه قرار داده و بخور دهید. در صورتیکه یک حوله یا پارچه روی صورت خود بیاندازید. این دستگاه دارای ضمانت 24 ماهه است و همچنین توان مصرفی آن 220 ولت می باشد. ولتاژ این دستگاه نیز 5 ولت می باشد.

ادامه مطلب...